Meekers Accountants
Belangrijke Fiscale Data
Kwaliteits Controle

Dossierbeheerders Sint-Truiden

 

Het team van Meekers Accountants in Sint-Truiden staat steeds ter uwer beschikking om u te helpen uw vragen te beantwoorden. U kan zich steeds wenden tot één van onze kantoren, maar u kan zich ook rechtstreeks wenden tot uw dossierbeheerder. De gegevens van uw partner kan u hier steeds terugvinden.

 

David Meekers 
david.meekers@meekers.be

Kristien Pirard
kristien.pirard@meekers.be

Annelies Appeltans
annelies.appeltans@meekers.be  

Liesbeth Appeltans
liesbeth.appeltans@meekers.be

Els Boes
els.boes@meekers.be

Steven Deglin
steven.deglin@meekers.be

Liesbeth Engelbosch 
liesbeth.engelbosch@meekers.be 

Clemence Hayen
clemence.hayen@meekers.be

Jos Houben
jos.houben@meekers.be

Evy Iven
evy.iven@meekers.be

Hilde Marechal
hilde.marechal@meekers.be

Annelies Martens
annelies.martens@meekers.be

Anneleen Milants
anneleen.milants@meekers.be

Sofie Martens
sofie.martens@meekers.be

Sophie Mulleners
sophie.mulleners@meekers.be

Jennifer Neumann
jennifer.neumann@meekers.be

Prethima Tilmans
prethima.tilmans@meekers.be

Vandersmissen Jan
jan.vandersmissen@meekers.be

Inez Vandereyken
inez.vandereyken@meekers.be

Jan Abrahams
jan.abrahams@meekers.be

Niels Moens
niels.moens@meekers.be  

Lucien Vanstraelen
lucien.vanstraelen@meekers.be

Gijs Meekers
gijs.meekers@meekers.be

 

 

 Dossierbeheerders Wellen - Bree

Onze kernactiviteiten


Deel

Contacteer ons vrijblijvend of maak uw afspraak!

 

Wellen

Broekstraat 1B, 3830 WELLEN
Tel 012-670 760
Fax 012-670 769
info@meekers.be

 

Sint-Truiden

Luikersteenweg 57-59, 3800 ST-TRUIDEN
Tel 011-480 980
Fax: 011-480 989
info@meekers.be

 

Bree

Bedrijfsweg 27 , 3960 BREE
Tel 089-770 690
Fax: 089-472 296
info@meekers.be

 

Contacteer ons