Meekers Accountants
Belangrijke Fiscale Data
Kwaliteits Controle

Dossierbeheerders Wellen

 

Het team van Meekers Accountants in Wellen staat steeds ter uwer beschikking om u te helpen uw vragen te beantwoorden. U kan zich steeds wenden tot één van onze kantoren, maar u kan zich ook rechtstreeks wenden tot uw dossierbeheerder. De gegevens van uw partner kan u hier steeds terugvinden.

 

Accountants & dossierbeheerders - Wellen

David Meekers
david.meekers@meekers.be

Dorien Neyens
dorien.neyens@meekers.be

Jordy Scheurmans
jordy.scheurmans@meekers.be

Carine Derwael
carine.derwael@meekers.be

Els Grauwels
els.grauwels@meekers.be

Ilona Helaers
ilona.helaers@meekers.be

Ine Pilet
ine.pilet@meekers.be

Ortwin Thys
ortwin.thys@meekers.be

Koen Vaes
koen.vaes@meekers.be

Christa Vos
christa.vos@meekers.be

Lutgarde Schoels
lutgarde.schoels@meekers.be

Jurgen Wilmans
jurgen.wilmans@meekers.be 

Glenn Neven
glenn.neven@meekers.be

 

 

 Dossierbeheerders Sint-Truiden  - Bree

Onze kernactiviteiten


Deel

Contacteer ons vrijblijvend of maak uw afspraak!

 

Wellen

Broekstraat 1B, 3830 WELLEN
Tel 012-670 760
Fax 012-670 769
info@meekers.be

 

Sint-Truiden

Luikersteenweg 57-59, 3800 ST-TRUIDEN
Tel 011-480 980
Fax: 011-480 989
info@meekers.be

 

Bree

Bedrijfsweg 27 , 3960 BREE
Tel 089-770 690
Fax: 089-472 296
info@meekers.be

 

Contacteer ons