Meekers Accountants
Belangrijke Fiscale Data
Kwaliteits Controle

 

Het team van Meekers Accountants in Bree staat steeds ter uwer beschikking om u te helpen uw vragen te beantwoorden. U kan zich steeds wenden tot één van onze kantoren, maar u kan zich ook rechtstreeks wenden tot uw dossierbeheerder. De gegevens van uw partner kan u hier steeds terugvinden.

 

Accountants & dossierbeheerders - Bree

David Meekers
david.meekers@meekers.be

Jurgen Wilmans
jurgen.wilmans@meekers.be

Jan Vandersmissen
jan.vandersmissen@meekers.be

Jordy Scheurmans
jordy.scheurmans@meekers.be

Jos Houben
jos.houben@meekers.be

Bjorn Swennen
bjorn.swennen@meekers.be

Marleen Swenters
marleen.swenters@meekers.be

Sarah Delien
sarah.delien@meekers.be

Steven Deglin
steven.deglin@meekers.be

 
   

 

 

 Dossierbeheerders Sint-Truiden - Wellen

Onze kernactiviteiten


Deel

Contacteer ons vrijblijvend of maak uw afspraak!

 

Wellen

Broekstraat 1B, 3830 WELLEN
Tel 012-670 760
Fax 012-670 769
info@meekers.be

 

Sint-Truiden

Luikersteenweg 57-59, 3800 ST-TRUIDEN
Tel 011-480 980
Fax: 011-480 989
info@meekers.be

 

Bree

Bedrijfsweg 27 , 3960 BREE
Tel 089-770 690
Fax: 089-472 296
info@meekers.be

 

Contacteer ons